STOP pseudohodowcom!
o kocie. o życiu jego. o nas. taki draśnięty Williamem blog. I tyle.
Blog > Komentarze do wpisu

NAS TROJE

TCNK  wymiksował się był z naszego kolektywu. Nie wiemy czy trwale czy chwilowo. Nie wiemy kiedy i czy się dowiemy. Bo też umiemy strzelić focha, a co!

Koty wzięły to do siebie, bo niby z nimi gadu gadu, a jednak przydomek TCNK na podstawie jego opowieści został nadany. Koty więc miauczą żałośnie, snują się po domu i epatują poczuciem winy. Robię kotom zatem terapię. Bestie, niecnie to wykorzystują, a panie w mięsnym się cieszą, że wędlinki prima sort schodzą. Koty bucają mnie symetrycznie, w związku z czym dosłownie jestem dość zachwiana. Bo, że metaforycznie i emocjonalnie to wiadomo.

Kot William na dodatek wziął sobie do serca, że porzucona kobietę trzeba pocieszyć. Robi więc rzeczy praktykowane jedynie w dzieciństwie, mianowicie grucha gołębio, kicha pieszczotliwie w twarz o poranku, tuli się i śpi ze mną, co zamiast ulgi może przynieść mi nagłą acz spodziewaną śmierć spowodowaną zaduszeniem fruwającym egzotycznym sierściem.

Kot Gandzia cierpi, bo nikt z nią już o poranku monologów nikotynowo – kofeinowych nie prowadzi, poza tym TCNK fontannę obiecał i nici z tego. A kobiety nie lubią jak im się gadżet obieca i słowa nie dotrzyma. Liliowa solidaryzuje się zatem ze mną w fochu i metafizycznym dołku.

William nie ma komu spać na brzuchu, Liliowa nie ma z kim pogadać, ja to już w ogóle. Całe nas troje miauczy zatem, dwójka żałośnie i nic nie wiedząco, ja raczej z rosnącym poziomem irytacji, i uczuć, które określić mogę jedynie słowem niecenzuralnym, czego nie zrobię, bo nie mam info, że blog może zawierać treści przeznaczone tylko dla dorosłych.

I i tak wychodzi na moje, że na takich, co mówią, że  kotów nie lubią (choć zachowują się inaczej) należy uważać!

wtorek, 01 lutego 2011, kotoblog

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
abigail090
2011/02/02 09:41:29
No to się porobiło :(...

Uściski dla Was, szczególne dla Williego!
-
Gość: kotłownia, 109.110.223.*
2011/02/02 21:17:57
Witam sredecznie! Chciałabym bardzo bardzo dopisać ten blog do listy kocich blogów, którą prowadzę tutaj: kotlownia.blogspot.com/. To takie małe miejsce w sieci dla kociego lobby... ;-) Czy mogę?... :-)
-
2011/02/03 09:01:10
Będziemy zaszczyceni! :)
-
rudomi
2011/02/16 22:45:25
no to się chyba pospieszyłam i w złej kolejności zapiski czytałam...
głowa do góry, z futrami nie zginiesz - tak bym powiedziała, ale czy to na miejscu?
w każdym razie dla mnie ofutrzone piguły są najskuteczniejsze na wszelkie zło, na każdy smutek.
Jesteśmy z Wami, całym naszym mocno rudym towarzystwem.